Výkup stříbrné pájky

Výkup stříbrné pájky
Výkup stříbrné pájky provozujeme již několik let. Díky našemu majoritnímu postavení na trhu jsme se staly českou jedničkou na výkup stříbrné pájky. Výkup probíhá po celé České republice a to již do 24 hodin po závazném objednání. Jak to tedy celé probíhá? Po telefonickém, nebo emailovém spojení s naším pracovníkem si domluvíte přesný termín pro výkup stříbrné pájky. Hlavním a nejdůležitějším bodem je místo výkupu, na které se po odsouhlasení termínu rozjedeme. S sebou si přivezeme přístroj na spektrální analýzu, pomocí kterého určíme přesné zastoupení materiálu v dané komoditě.

Na základě analýzy vám sdělíme cenu, za kterou od vás materiál vykoupíme. Tato částka není pevná, jako u většiny firem. Proč tomu tak je? Odpověď je velice jednoduchá – vždy vám chceme nabídnout nejvyšší možnou cenu, která je složená nejenom s druhu materiálu, ale i s aktuální ceny na světové burze.

Pokud vás naše nabídka zaujala, stačí zvednout telefon a kontaktovat našeho pracovníka, který vám rád poradí a případně vás provede objednávkou.

Kontakt
www.vykup-cinu.cz

Tel.: +420 722 086 304